Gminny Ośrodek Kultury w Modliborzycach zaprasza na "Separację". Spektakl w wykonaniu aktorów krakowskiej Sceny "Rode", odbędzie się 24 kwietnia, ale bilety można rezerwować już teraz.

"Seperacja" to opowieść o małżeństwie nauczycieli, które przeżyło ze sobą ćwierć wieku, ale właśnie dopadł je kryzys. Joanna - w tej roli Elwira Anna Lenczewska, i Patryk - grany przez Mariusza Marczyka, który jest jednocześnie autorek sztuki, podsumowują wspólnie spędzony czas. Wystawiając partnerowi rachunki małżonkowie stawiają często śmieszne i banalne zarzuty, co jeszcze bardziej podnosi emocje w ich związku. Bohaterowie knują spiski, z których nikt nie może wyjść zadowolony. Pozorna wojna ujawnia jednak uczucia, które, jak się okazuje, wciąż mocno wiążą małżonków. Jak więc wypadnie test na samotność i separację?

Ci, którzy już wiedzieli ten spektakl podkreślają, że małżeńskie perypetie mogą być kopią zwykłych współczesnych związków, które dotykają wielu par z różnym stażem. Oprócz ogromnej dawki humoru, widowisko pozwala spojrzeć na takie sytuacje z dystansem i wyciągnąć osobiste wnioski.

Bilety na przedstawienie w Modliborzycach, w cenie 20 złotych, można rezerwować osobiście w ośrodku kultury, albo telefonicznie pod numerem: 15 871 50 21.