Tym razem drużynowo Uczniowski Klub Sportowy Judo Team Modliborzyce odnotował duży sukces na skale wojewódzką zajmując II miejsce w 56 Plebiscycie Kuriera Lubelskiego na Najpopularniejszą Drużynę 2017 roku.

Konkurs organizowany był w dwóch etapach: powiatowym, w których klub z Modliborzyc nie miał sobie równych oraz wojewódzkim gdzie do ostatnich minut toczyła się walka o pierwsze miejsce. Z niedowierzaniem całą sytuacje komentują władze klubu: "...Wiedzieliśmy, że klub cieszy się dużą sympatią, ale chyba nikt z nas nie spodziewał się takiego rozstrzygnięcia konkursu. Cieszy nas niezmiernie zaufanie jakim obdarzyliście nas Państwo. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na Judo Team Modliborzyce. "
          Judo w Modliborzycach to tradycja rozpoczęta przez Pana Karola Piotra Miśkowskiego, a od 2010 roku kontynuowana przez Pana Tomasza Wybranowskiego, aż do dziś gdzie klub liczy przeszło 100 zawodników a zajęcia prowadzone są w 5 grupach wiekowych od 5 roku życia do "seniora" na czele, których stoi doświadczony trener Piotr Tomczak wraz z instruktorami Katarzyną Śmietana i Sebastianem Rogoża. Tradycja ale również ciężka i rzetelna praca trenerów i zawodników pozwala na takie wspaniałe chwile. Wychowankowie Judo Team Modliborzyce to przecież medaliści największych imprez w kraju, o czym mogą świadczyć 2 medale z Mistrzostw Polski, 5 medali z Pucharów Polski i wiele wiele innych sukcesów na szczeblu wojewódzkim , krajowym i międzynarodowym.
         Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Modliborzyce oraz sponsorów klub może w miarę funkcjonować jednak przy tak dużej ilości trenujących jest to nie lada wyzwanie. Dlatego osoby dobrej woli oraz firmy chcące nawiązać współprace z klubem proszone są o kontakt, który znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:
www.judo-modliborzyce.jimdo.com

Ze sportowymi pozdrowieniami
Zawodnicy , Trenerzy oraz Zarząd
Uczniowskiego Klubu Sportowego
Judo Team Modliborzyce.