Szanowni Państwo, bardzo się cieszymy, że projekt "Iluminacje Świąteczne – Szopka Bożonarodzeniowa" spotkał się z tak szerokim i pozytywnym przyjęciem.

Jesteśmy zadowoleni, że się Państwu podobało i że mogliśmy w ten sposób promować nasze miasto. Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie ludzie dobrej woli, którzy włożyli w ten projekt swój czas, umiejętności, wiedzę i dobrą radę i wszyscy zrobili to bezpłatnie. Tą drogą chcemy im bardzo serdecznie podziękować.
           Przede wszystkim p. Tomaszowi Sironiowi, który nas swoim pomysłem zainteresował, opracował wszystko od strony technicznej, poświęcił wiele godzin pracy od pomysłu do realizacji, był dostępny 24h na dobę dbając o serwis, reklamę
i prawidłowe działanie wszystkich sprzętów.
          Dziękujemy władzom Urzędu Miejskiego za przychylność i pomoc w całym procesie realizacji projektu a p. Piotrowi Rogoży za szczególne zainteresowanie
i świetne pomysły.
Pani Magdalenie Peret, dzięki której możemy się pochwalić angielską wersją strony projektu.
Panu Tomkowi Taradysiowi i strażakom OSP z Modliborzyc, którzy wielokrotnie służyli nam swoją pomocą przy pracach nad szopką.
Pani Katarzynie Pyć i p. Danielowi Ożogowi za świetne zdjęcia szopki, którymi posiłkowaliśmy się na wszystkich etapach promocji naszego projektu.
Panu Sławkowi Kubickiemu za gwiazdę, która pięknie zdobi szopkę.
Panu Hubertowi Ryfińskiemu za tworzenie nagrań szopki.
Panu Przemkowi Kaszy za ogromny wkład pracy, za serwer i całą pomoc techniczną.
Panu Krzysztofowi Styc za pomysły, motywację i dobre rady.
Panom Karolowi Szpyra i Karolowi Szpyra, którzy poświęcili kilka godzin na montaż elementów szopki.
Firmie RBM group z Turku za bezpłatne udostępnienie miejsca w swojej serwerowni, łącze a także energię elektryczną potrzebną do pracy serwera.
Firmie Crossan Stanisława Krasowska ze Słupia, która bezpłatnie udostępniła nielimitowane łącze z publicznym adresem IP.
Firmie Kradex, produkującej obudowy plastikowe, która bezpłatnie zaopatrzyła nas w niezbędną do powstania projektu ilość swoich produktów.
Firmom Dipol, Botland i MP Off road servis, które udzieliły nam dużych rabatów co pozwoliło zmniejszyć koszty instalacji o blisko połowę.
Pragniemy również bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Modliborzyc i ludziom, którym nasz projekt tak się spodobał, za wielką sympatię, przychylność i pomoc w propagowaniu naszego pomysłu a co za tym idzie, w ogromną promocję naszego miasta. To dzięki Wam wszystkim, przyjaciołom, zwolennikom i ludziom dobrej woli, mogliśmy się chwalić naszą szopką na cały świat, dziękujemy.

Młodzieżowa Rada Miejska