Szanowni Państwo,
Cztery gminy: Modliborzyce, Janów Lubelski, Dzwola i Godziszów zawiązały Partnerstwo „Zielona Brama Roztocza” i realizują projekt Pilotaż Centrum Wsparcia Doradczego, którego celem jest opracowanie strategii terytorialnej.

Będzie ona dokumentem niezbędnym do ubiegania się o środki zewnętrzne w ramach nowego okresu programowania 2021-2027. Projekt realizowany jest we współpracy ze Związkiem Miast Polskich, Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Urzędami Marszałkowskimi.
Pierwszym z etapów opracowania strategii jest raport diagnostyczny dla Partnerstwa. Diagnoza została przygotowana w oparciu o dostępne dane oraz na podstawie ankiet i konsultacji z różnymi grupami społecznymi oraz spotkań z lokalnymi liderami. Przy okazji, serdecznie dziękuję wszystkim za zaangażowanie w ten etap prac.

W załączeniu przedstawiamy Państwu projekt raportu diagnostycznego.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przesłanie uwag do projektu raportu wyłącznie na załączonym formularzu w nieprzekraczalnym terminie do 28 kwietnia 2021 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcam mieszkańców gminy Modliborzyce, Janów Lubelski, Dzwola i Godziszów do zapoznania się z projektem raportu.

Burmistrz Modliborzyc
Witold Kowalik