Sukces tancerek z Gminnego Ośrodka Kultury w Modliborzycach w trzecim Ogólnopolskim Turnieju Tańca Disco dance i Hip - Hop w Biłgoraju. Podczas imprezy pod hasłem "Zaplątane kroki", która w minioną niedzielę 3 kwietnia odbyła się w Biłgoraju, Edyta Zimak i Natalia Kawęcka zdobyły dwa medale.

W kategorii Hip - Hop dziewczęta z Modliborzyc okazały się najlepsze w duecie, a ponadto Edyta Zimak zajęła trzecie miejsce za występ solowy.

Obydwie nagrodzone dziewczyny od najmłodszych lat uczestniczą w zajęciach tanecznych prowadzonych w GOK Modliborzyce przez instruktorkę Jadwigę Wieżyńską. Do tej pory tańczyły w grupach, które z powodzeniem występowały w konkursach pod różnymi nazwami - "Top", "Euforia", czy "Swagqueen". Na swoim koncie mają, m.in.: drugie miejsca w konkursach "Top" w Szczebrzeszynie w 2006 roku i "Euforia" w 2014 roku w Bełżycach oraz, w tym samym roku, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym w Biłgoraju.

Według dyrektora GOK w Modliborzycach Andrzeja Rząda, zdobywając dwa medale w Biłgoraju, Edyta Zimak i Natalia Kawęcka kolejny raz pokazały, że udanie konkurują z tancerkami z Lublina, Puław, Zamościa i innych dużych miejskich ośrodków kultury.

Niedzielną imprezę zorganizowały Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Trampolina Sukcesu" oraz Młodzieżowy Dom Kultury i Urząd Miasta Biłgoraj.